dişini sıkarak sabreden türk milleti

adaminhasi
haftalar, aylar ve hatta yıllardır daralan bir eşiğe doğru giden, sırf sabrından ve hoşgörüsünden, devletinin temellerinin zarar görmesinden imtina ettiği için bekleyen, ancak artık ikinci sınıf vatandaş muamelesi görerek barajını aşmak üzere olan kadim ve güçlü millettir.

türk milleti, bu topraklara geçmişiyle kazınmış, ortak bir vatanı olan türkiye cumhuriyeti vatandaşları demektir. bugün ise bu milletin sabrı sınanmaktadır. ne idüğü belirsiz 10 + milyon it kopukla, sokakları güvensiz, ailesindeki kadın-erkek fark etmeksizin sevdiği her insan tehlikenin eşiğinde, sakin kalabilme şansı ise elinden alınmış bir hale getirilmiştir bu millet.

türk milleti şu an sabrını yitirmek üzeredir. dalga geçer gibi açıklama yapan siyasiler, her gün utanmasalar "türkiye'den çıkın o zaman" demeye yüz bulabilecek rezillik ve adilikteki siyasi hainleriyle, bu millet dişini sıkmaktadır. sen, ben, o, her birimiz dişimizi sıkıyoruz. bu milletin elinden önce parası ve varlığı, sonra geleceği ve hayalleri, sonra mutluluğu ve şimdi de sığındığı son şey olan hoşgörüsü ve sabrı alınmıştır. türk milletiyle alenen dalga geçilmektedir. türkiye artık gizli değil, aleni bir işgal altındadır.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

div style="width:580px; height:24px;">

replica omega| replica watch| uk replica watches| replica rolex|