maltepe kick boks salonu

adaminhasi
dağhan sağlam kimdir ?

15 mayıs 1991 tarihinde kadıköy, istanbul doğumlu, aslen trabzonlu olan milli atlet, spor hayatına 1999 yılında kick boks ve daha sonra muay thai branşı ile marmara spor kulübünde başlamıştır. şu anda aktif olarak erenköy kick boks salonu, kozyatağı kick boks salonu, bostancı kick boks salonu, maltepe kick boks salonu, ataşehir kick boks salonu bölgelerinde öğrencilerine dövüş sporları eğitimleri vermektedir.

dağhan sağlam, 2005-2009 yılları arasında; kick boks ve muay thai branşlarında sırasıyla istanbul, marmara ve türkiye şampiyonalarına katılmış, birçok kez derece ile şampiyonluklar kazanma başarısını göstermiş ve türk milli takımına seçilerek, avrupa arenasında ülkemizi başarıyla temsil etmiş olan milli bir sporcudur.

avrupa arenası dövüş müsabakalarında ki başarısı milli atlete belarus kapılarını açmış ve özellikle 2009-2012 yılları arasında ki sporculuk kariyeri, milli sporcunun kazandığı şampiyonluklar ve ülkemize kazandırdığı gurur açısından oldukça hareketli geçmiştir.

2009 yılında belarus muay thai branşında “kruvazör siklet şampiyonu” olan genç milli atlet, bir sonraki yıl içerisinde de, aynı siklette, şampiyonluk ünvanını elden bırakmamıştır. milli atletin şampiyonluğa hazırlanma sürecinin büyük bir kısmını, belarus' un bir şehri olan grodna'da geçirmiştir.

avrupa'da karşılaştığı zorlu rakiplerini birer birer alt ederek, ikinci kez 2010 yılında “belarus muay thai şampiyonu” olma başarısını gösteren türk milli atlet sporculuk kariyerine yeni bir şampiyonluk daha eklemiş ve “kruvazör siklet wbc avrupa muay thai şampiyonu” olmayı başarmıştır.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol

div style="width:580px; height:24px;">

replica omega| replica watch| uk replica watches| replica rolex|