confessions

bortecine

1. nesil Yazar - uzman yazar - Yazar -

  1. toplam entry 49
  2. takipçi 4
  3. puan 2041

erken seçim

bortecine
2023 yılının haziran ayında yapılması gereken cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sürecinin takvimi ortaya çıktı” denerek yapılan haberde, cumhurbaşkanlığı adaylıklarının 12 Nisan'da kesinleşeceği ve milletvekili listelerinin Yüksek Seçim Kurulu'na 20 Nisan'da teslim edileceği kaydedildi.

anıtkabir tarihi

bortecine
Anıtkabir tarihi, Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün ardından Türkiye'nin başkenti Ankara'nın Çankaya ilçesinde anıt mezar içeren bir yapı kompleksinin inşa edilmesi düşüncesiyle başlamıştır. Atatürk'ün naaşının, Ankara'da bir anıt mezar inşa edilene kadar Ankara Etnografya Müzesi'nde kalması kararlaştırılmıştı

türk tarih müzesi

bortecine
2021 yılında Etimesgut Belediyesi tarafından oldukça geniş bir alana açılan tarih müzesi kadim Türk tarihinden bugüne kadar gelmiş olan siyaset, asker, sanat ve ilim adamlarının heykellerinden oluşuyor.

yalın üretim nedir

bortecine
Yalın üretim verilen hizmetin veya satılan ürünün gerçekleşen süreç esnasında her türlü israftan arındırılarak oldukça sade bir şekilde sunulması ve buna bağlı olarak firma karlılığını artırmayı hedefleyen bir sistemdir.

haçlı seferleri

bortecine
Tarihte haçlı seferleri olarak bilinen ve Hristiyan dünyanın Müslümanların elinde olan toprakları geri almak ve özellikle kendileri için son derece kutsal olan Kudüs'ü kurtarmak için düzenlenen seferler önemli bir yere sahiptir
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol