confessions

jawhead

1. nesil Yazar - uzman yazar - Yazar

  1. toplam entry 151
  2. takipçi 2
  3. puan 5169

javier milei

jawhead
Arjantin yeni seçilen Cumhurbaşkanı. 19 Kasım 2023'de yapılan seçimlerde kazanan aday. Aşırı sağcı faşist lider. seçim öncesi ilginç vaatleri vardı bakalım ne yapıcak.

otomasyon

jawhead
Günümüzde otomasyon sistemi pek çok sektörde kullanılıyor. Otomasyon, belirli bir işlemi veya süreci, genellikle teknolojik sistemler ve bilgisayar kontrolleri aracılığıyla, insan müdahalesi olmadan gerçekleştiren bir sistem olarak adlandırılır. [url=https://www.metaotomasyon.com/][/url]

kitaplık

jawhead
kitaplarım fazlalaştıkça eve bir kitaplık yapmaya karar verdim. Uzun süre iyi kitaplık yapan şirketler neler diye araştırdım. geçen hafta nihayet bir kitaplık yaptırdım. araştırmalarım sonucunda sonunda miray dolap'a yaptırdım. oldukça memnunum eğer varsa ihtiyacınız öneririm. link bırakıyorum.[url=https://www.miraydolap.com/][/url]

sürgülü dolap

jawhead
daha çok hayatı kolaylaştırmak amacıyla üretilmiş dolapdır. kolaylığı tartışılır sakar insanlar bu dolap tipinden çok çekmiştir. çeşit olarak oldukça fazla ve alan optimize konusundada oldukça başarılı dolaplardır.

ezequiel lavezzi

jawhead
1985 doğumlu arjantinli futbolcudur. napoli'de başarılı bir performans sergileyen lavezzi paris saint-germain takımına transfer olmuştur. paris saint-germain takımında da başarılı bir şekilde oynayan lavezzi, 2016 yılında çin'de hebei china fortune takımına transfer olmuştur.

2020 yılında emekli olmuştur.

nomad koleksiyonu

jawhead
oldukça güzel bir tasarıma sahip kokuları içeren bir ürün koleksiyonun adıdır.
koleksiyonda farklı kokuların esintilerini bulabilmeniz mümkündür. kendi özel tasarımlarının sunulmasının yanında koleksiyonun en belirligin özelliklerinden biriside modayı takip eden kişiler tarafından çok popüler olmasıdır.

burçlar

jawhead
Burçlar, astroloji sisteminde kullanılan bir kavramdır ve insanların doğum tarihi ve saati göz önüne alınarak belirlenen 12 ayrı kategoridir. astroloji sisteminde yer alan gezegenlerin ve yıldızların insanlar üzerinde etkilerini inceler ve insanların kişilik özelliklerini, tutumlarını ve yapısını belirleyen faktörleri açıklar. Burçlar şunlardır:

Oğlak (22 Aralık - 19 Ocak)
Kova (20 Ocak - 18 Şubat)
Balık (19 Şubat - 20 Mart)
Koç (21 Mart - 19 Nisan)
Boğa (20 Nisan - 20 Mayıs)
İkizler (21 Mayıs - 21 Haziran)
Yengeç (22 Haziran - 22 Temmuz)
Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)
Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)
Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)
Yay (22 Kasım - 21 Aralık)

euro truck simulator 2

jawhead
2012 yılında piyasaya sürülen ve günümüzdede popüleritesini koruyan o muhteşem oyundur. Online oynanabilmesi oyunun popüler olmasındaki en büyük etkendir.Oyunda birçok tır markası bulunmaktadır. Ayrıca, oyunda İstanbul, Berlin ve Paris gibi gerçek şehirleri keşfedebilirsiniz.

american truck simulator

jawhead
ats olarak da bilinen SCS Software tarafından geliştirilen bir simülasyon oyunudur. oyunda sadece abd haritası bulunmaktadır. ve amerikan tipi tırlar ile sürüş yapabilmektesiniz ets 2 deneyimimden sonra aldığım oyundur. etsden sıkıldıysanız bu oyunada göz atmanızı öneririm

paypal

jawhead
elon musk'ın kurduğu uzun bir dönem ülkemizde oldukça popüler olan ödeme yöntemlerden biridir. 2016 yılında yayımlanan bildiri ile PayPal'ın Türkiye'deki faaliyetlerini durduğunu açıklanmıştır.

toys'r'us

jawhead
1996 yılında ülkemize gelen tüm çocukların hayali olan toys'r'us , oyuncak , giyim ve perakendecilik satışı yapan ünlü bir şirketdir. borçları nedeniyle 2008 yılında türkiye pazarından çekilenler arasındadır.

electro world

jawhead
2007 yılında elektronik aletler üzerine ilk mağazasını açan markadır. 2013 açıkladığı zarar nedeniyle tüm mağazalarını bimekse satarak türkiyeden ayrılmıştır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol